MARINE

Teknenizde konforlu ve estetik ısınma

Güvertenizde yer alan sabit oturma grubu,sandalye ve

şezlonglarınızda Sit&Heat  ısıtmalı   minder koleksiyonu

SitandHeat Marine güvertenizde daha fazla keyifli ve konforlu bir sıcaklık hissi ile alt ve sırt minder  içinde ısıtma sağlayan verimli enerji tasarruflu ısıtmalı oturma sisteminin adıdır. Dış mekan teras ısıtıcıları ve diğer maliyetli estetik olmayan enerji israfı ısıtıcıları bu tasarım ve buluş sonrası gereksiz hale gelmektedir.Sit & Heat'in ısıtmalı koltukları/minderleri son derece konforludur ve aynı zamanda enerji maliyetlerinde% 95'e kadar tasarruf edilmektedir.

Ekran Resmi 2018-11-15 19.07.18.png
Nedir?

MARINE

Güvertenizde  daha fazla zaman geçirin.

Sit & Heat, teknenizi daha soğuk günlerde daha uzun süre geçirmenizi sağlar. Sit & Heat sizi hızlıca ısıttığından, hiçbir sıcaklığı boşa harcamazsınız. Teknenize bu anlamda sağladığımız katkıları merak mı ediyorsunuz? Bizimle iletişime geçin.

Ekran Resmi 2018-10-28 14.19.39.png

Seat&Heat ve Sunbrella işbirliği ve benzersiz patentli teknolijisi;  güvertenizde sıcak bir oturma düzeni sağlarken kullandığı Sunbrella kumaşları ile elegan bir görünüm vaad ediyor.

Sunbrella Solid & Stripes kumaşları güvertenizde ki sabit otuma düzenlerinde Seat&heat ısıtmalı sandalye/koltuk/şezlong minder ve yastıkları için kullanılır. Sunbrella kumaşları kişiselleştirilmiş özel bir görünüm için tercih edilmelidir. Tüm kumaşlar hava şartlarına,su ve lekelere karşı dayanıklıdır.

Konforlu sıcaklık yaşam bölgeniz olan gövde bölümünde yani sırtınızın ısıtması ile gerçekleşir. Bu  genel olarak hoş bir ısınma bir hissiyatı uyandırır. Herkes bir düğmeye basarak ısısını bireysel olarak ayarlayabilir. Bu tecrübeyi edinen yat sahipleri güverte mobilyalarında her zamankinden daha fazla zaman geçirdiklerini belirtiyorlar. Sit & Heat sadece insanları ısıtır ve çevreyi ısıtmaz, bu yüzden koltuk başına sadece 40 Watt enerji ihtiyacı olmaktadır. Enerjinin% 95'ine kadar tasarruf eder. Sensörler oturulduğundan emin olunduğunda otomatik başlar ve devreye girer.Kalkıldığında ise devreden çıkar. 

Ekran Resmi 2018-11-17 01.01.24.png

                                          Teknenize Özel Kişiselleştirilmiş Üretim

Marin sektöründe her tekne tasarım ve mekan bakımından benzersizdir. Bu nedenle Sit & Heat her tekne ve mobilya  için istenirse logolu özelleştirilmiş ısıtmalı minder/yastıklar yapabilir  oturma gruplarınızı sandalyelerinizi ısıtmalı hale getirebilir. Sit & Heat teknenizde her tip sabit oturma düzenine,şık koltuklara,yemek masası sandalyelerine,şezlong,lounge ve  localara uygulanabilir.

Talep edildiğinde mevcut güverte oturma gruplarınızda,yemek masanız sandalyelerinde soğuk günlerde kullanmak üzere portatif tak/kullan Sit&heat zemin ve sırt minderlerini kullanabilirsiniz.

Ürünleri görmek için 

RENKLER

Teknenizin ruhunu yansıtan renkleriniz konusunda olanaklara bakarak size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Tabii ki tekneniz dış mekan/güverte oturma konsepti genel alanlarda ki renk tercihinizle uyumlu olmalı. Bu nedenle, minder ve yastıkların renklerini kendiniz belirleyebilirsiniz.Marine sektöründe En çok seçilen ve seçilmiş renklerin seçimi, sağ sayfada gösterilmektedir.Teknenizin Kurumsal kimliğini tamamlayabilmek için logonuzu da yastıklar üzerine işleyebiliriz. Kumaşlar açık alanlarda ki hava durumuna ve profesyonel tekne kullanımı için geliştirilmiştir. İşlem sonrası  kumaşlar suya dayanıklılık, kumaşın kir, sıvı veya klorlu sudan korunmasını sağlamaktadır.

''Bakınız Sunbrella''

csm__fwt5936_6bbbd79b32.jpg
csm__fwt5923-2_790167e5dd.jpg
IMG_1803.jpg
Ekran Resmi 2018-11-19 12.39.50.png