TEKNOLOJİ

Kontrol Paneli ve Isıtma

Misafirler minder üzerindeki kontrol panelinden sıcaklık seviyesini ayarlabilmekte aç-kapa butonuyla işlevini belirleyebilmektedir.

Bu versiyonda ısıtma hem zemin minderi hem de sırt yastığı şeklinde iki bölge sıcaklık alanından oluşur.

Kontrol Paneli ve Isıtma

Basic versiyonunda misafirler sadece aç-kapa ile ısıtmayı başlatıp kapatma fonksiyonunu kullanabilirler.Isıtma bölümü ise ya zemin minderi veya sırt yastığı ısıtması seçilerek sipariş verilmelidir.

Boxed Edge

Sunbrella

Sunbrella Solid & Stripes kumaşları LUXE versiyon ısıtmalı minder ve yastıkları için kullanılır. Standart kumaşların yanı sıra, diğer Sunbrella kumaşları kişiselleştirilmiş özel bir görünüm için tercih edilmelidir. Tüm kumaşlar hava şartlarına,su ve lekelere karşı dayanıklıdır.

Luxe koleksiyonunda yer alan minder ve yastıklar ayrıca kutu diye tabir edilen kalın süngerli köşe kenarlı tasarımdadır.

Sunol

Waterfall Edge

Sunol kumaşlar  Basic versiyon minder  ve yastıklar için kullanılır.Tüm kumaşlar hava şartlarına dayanıklıdır.

Temel minder bir ''waterfall''kenar olarak tasarımlandırılmşıtır. Bu kenar, üst ve alt minderi doğrudan birbirine bağlayan tek bir dikişle yapılır. İki kumaş paneli yastığın orta dikişine çekildiğinde kenarlarda eğimli, şelale benzeri bir görünüm oluşturur.

Ayarlanabilir sıcaklık ayarı

Bu kontrol ünitesi Sit&heat ürünlerinin standart özelliğidir. Kontrol düğmesi ile sıcaklığı değiştirir,Isıtma fonksiyonu açılır yada kapanır.

Otomatik ısıtma

Sit & Heat,ürünleri bir misafir oturduğunda otomatik olarak açılır ve kişi kalktıktan iki dakika sonra otomatik olarak kapanır.

© 2018 created by Sit&Heat

Made in Holland

© Sit&Heat Türkiye Yetkili Distribütörü Decofire

0212 347 16 55

decofire.com

sitandheatturkey.com